Tüm Tedarikçiler

Gemiciyazilim

1 Ürün Sırakapılar Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, No :88, Merkezefendi, TR20, 20040
Sürekli gelişen ve en iyisi için çabalayan bir kuruluş. GEMİCİ YAZILIM GEMİCİ YAZILIM, ticari faaliyetlerine 2000 yılında, Taner Gemici öncülüğünde, GEMİCİ Dienstleistungen Danişmanlık, Pazarlama, Reklam GmbH. olarak başlamıştır. Danışmanlık ve Pazarlama sektöründe iş dünyasına ilk adımını atan kurum, 2008 yıllı içinde TK MEDYA, ERDOĞAN DANIŞMANLIK ve WİRSPAREN.COM şirketlerini Bünyesine katmıştır. Temelleri 2000 yılında atılan GEMİCİ Dienstleistungen GmbH, 18 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek, sadece ilinin değil bölgesinin de başarılı gruplarından biri haline geldi. Her koşulda doğruyu ve iyiyi pusula kabul etme kararlılığıyla faaliyetlerinde, her zaman piyasa gerçeklerini göz önünde bulundurarak sürekli gelişim gösteren GEMİCİ Yazılım, Almanya’da yakaladığı başarıyı Türkiye genelinde de yakalama hedefine adım adım ilerlemektedir. GEMİCİ YAZILIM olarak bizim rengimiz tek ama biz bütün renklerle uyum içinde olmak istiyoruz. Bölgemiz ve ülkemiz hakkında daha fazla öğrenmeye ve sunduğu fırsatları değerlendirmeye son derece istekliyiz. Her zaman doğru yönde hareket etmeye kararlıyız. Hedefimiz Türkiye'deki Üretici Firmalarımızı Dünyaya Tanıtmak ve ürünlerini Dünya pazarında yerlerini almasını sağlamak. Kendimize ve Türkiye'nin geleceğine duyduğumuz güven, bizi iddialı hedefler koymaya yönlendiriyor. Bu hedeflere ulaşmamızın ancak stratejik yönetim yaklaşımıyla mümkün olduğunu biliyoruz. Farklı sektörlerde çeşitlendirilmiş portföy yapısıyla riskleri en asgariye indirmek çabası içerisindeyiz. 2000 Ticari faaliyetlerine  Taner Gemici öncülüğünde, 2000 yılında, GEMİCİ Dienstleistungen Danişmanlık, Pazarlama, Reklam GmbH. olarak başlamıştır. 2008 2008 yıllı içinde TK MEDYA, ERDOĞAN DANIŞMANLIK  şirketlerinin Katılımıyla GEMİCİ YAZILIM Oluşmuştur. 2014 2014 yıllı içinde WİRSPAREN.COM (online alışveriş sayfası) şirketi GEMİCİ YAZILIM Bünyesine katmıştır. 2017 2017 yıllı başında Türk üretici firmalarımızın ürünlerini ulusal ve uluslararası pazarlama platformu www.gemiciexpress.com'u faliyete geçirdik. 2018 2018 yıllı içinde Şirketimizi  daha etgili yerinde hizmet vermek için Türkiyeye Taşıdık.
Mağazayı ziyaret et

Pinar Gümüş

2 Ürünler Saraylar Mahallesi, Sarayköy Cd., Merkezefendi, , 20100
Pınar Gümüş & Bijüteri Tüm Saat ve Takı çeşitlerimiz Perakende ve Toptan Satılmaktadır. Bayan Takıları Bayan Saatleri Erkek Takıları Erkek Saatleri Gümüş Takılar Gümüş Setler
Mağazayı ziyaret et

24elektro /

1 Ürün Ahlmannshof 30, , Gelsenkirchen, 45889
Großhandel für Licht Elektronik
Mağazayı ziyaret et

Unlu Mamüller

2 Ürünler 130 sk no:13/a Merkezefendi Denizli, , TR20, 20010
Mağazayı ziyaret et

Altın Tekstil

1 Ürün
Altın Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. , 20 yılı aşan üretim tecrübesi süresince sahip olduğu bilgi ve deneyimi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar Altın Tekstil yıllardır sektöründe uzman kadrosu ile havlu, bornoz ve ev tekstili imalatı yapmaktadır. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyeti ve kaliteye verdiği önem sayesinde kısa sürede tekstilin önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.
Mağazayı ziyaret et

Gonca Gümüş

1 Ürün Beyazevler D550, gaziemir, TR35, 35410
Mağazayı ziyaret et

Kardeşler Tarım

1 Ürün Mehmet Kafadar Cd. No 226, Antakya, TR31, 31100
Mağazayı ziyaret et

Koca Gıda

1 Ürün Akşehir mahalesi No:568, Karatay, TR42, 42020
Mağazayı ziyaret et

Ay Gelinlik

1 Ürün 1576 Sokak No:56 Pamukkale, Pamukkale, TR20, 20040
Mağazayı ziyaret et

Yoruma kapalı.